BSU-da qalib gələnlər

Bakı Slavyan Universitetində keçirilən seçim mərhələsinin hər üç kateqoriya üzrə qalibləri, Milli Finala vəsiqə qazandılar.

Ən uzun məsafə

(№25) Hesenov Mirqasim – 30m
(№19) Feyzullayev Ali – 24,01m
(№46) Mirzayev Cavid – 22,37m
(№3) Memmedzade Namet – 21,71m
(№54) Rustamov Kamran – 21m
(№55) Namazov Senan – 19,80m
(№50) Agayev Ilham – 18,50m
(№18) Alizade Heydar – 16,56m
(№70) Kerimov Azad – 14,60m
(№34) Abdulxaliqli – Mubariz 14,50m
(№67) Seyidbeyli Mijgan – 12,95m
(№49) Muxtarov Emrah – 12,80m
(№71) Aliyev Ayxan – 12,80m
(№23) Zakiyev Qorxmaz – 10,92m
(№66) Seferzade Fatima – 10,81m

Ən çox havada qalma vaxtı

(№47) Fatiyev Orxan – 7,16s
(№10) Mardanova Arzu – 7,00s
(№29) Alisoylu Farrux – 5,57s
(№11) Qurbanova Lala – 5,50s
(№27) Ismayilov Ibrahim – 5,50s
(№6) Shukurlu Omurtay – 5,15s
(№2) Memmedzade Namet – 5,03s
(№48) Muxtarov Emrah – 5,00s
(№39) Quliyev Ramzi – 3,91s
(№66) Sanli Asim – 3,80s
(№34) Abdulxaliqli Mubariz – 3,75s
(№33) Beherli Beher – 3,62s
(№40) Bakirov Cavanshir – 3,59s
(№17) Alizade Heydar – 3,31s
(№12) Isayeva Fidan – 2,91s

Aerobatik fəndlər

(№7) Shukurov Omar – 28pts
(№24) Beherli Beher – 26pts
(№4) Mardanova Arzu – 23pts
(№13) Mammedzade Namet – 15pts
(№25) Abdulxaliqli Mubariz – 15pts
(№52) Quliyev Ramzi – 15pts
(№3) Alili Cebrail – 14pts
(№23) Isayeva Fidan – 14pts
(№27) Bakirov Cavanshir – 13pts
(№33) Fatiyev Orxan – 13pts
(№34) Muxtarov Emrah – 13pts
(№35) Agayev Ilham – 13pts
(№55) Həsənli Nargiz – 13pts
(№9) Suleymanov Eldar – 12pts
(№12) Mammadov Ahmad – 12pts

PLAY THE GAME
NEXT EVENTS
Check-In
RESULTS
Longest Airtime
1
祺彦 何 (CHN)
14.53 SEC
2
Karol Gut (POL)
14.22 SEC
3
이정욱 서강대학교 (KOR)
14.19 SEC
Longest Distance
1
Giovanni Mamea (NZL)
59.00 M
2
Addison Asuchak (CAN)
57.70 M
3
Joshua Steward (NZL)
53.00 M
Aerobatics
1
Dragomir Roussev (BUL)
30.00 PT
2
Mauricio Gonzalez (MEX)
30.00 PT
3
Dennis George (IRL)
30.00 PT
Longest Airtime
1
Mubariz Abdulxaliqli (AZE)
3.40 SEC
Longest Distance
1
Elsəvər Əhmədli (AZE)
36.00 M
2
Omar Shukurov (AZE)
36.00 M
3
Mirqasim Hesenov (AZE)
24.30 M
Aerobatics
1
Mubariz Abdulxaliqli (AZE)
15.00 PT