RED LETENJA

Službeni raspored za Red Bull Paper Wings kvalifikacijsko natjecanje

Prijavljeni natjecatelji su odavno počeli s pripremama, a ako se još nisi prijavio ostalo ti je jako malo vremena stoga brzo klikni na prijave i osiguraj si mjesto na Red Bull Paper Wings pisti.
U petak poslijepodne, prva na rasporedu je registracija sudionika, s početkom u 14:30 h, nakon čega slijedi trening za sve natjecatelje koji će se održati od 15:00 do 15:40.
Kada su se svi registrirali i dobro zagrijali, red dolazi i na dugo očekivano natjecanje koje će se održati u tri kategorije.
U 16:00 sati započinje prvo natjecanje u disciplini najveća udaljenost, u kojem će se prijavljeni natjecatelji potruditi da njihova papirnata letjelica prevali što dulji put od startne linije. Završetak tog dijela natjecanja očekuje se u 16:50 , nakon čega slijedi borba u kategoriji najduže vrijeme leta, od 17:00 do 17:50. Glavna zadaća natjecatelja u ovoj disciplini je da papirnati avion, nakon što napusti njihovu ruku, ostane što duže letjeti u zraku.
Posljednji dio natjecanja održat će se od 18:00 do 19:00 sati kada će se oni najmaštovitiji pokušati izboriti za titulu najboljeg pilota u kategoriji akrobatski let.

Pobjednici u svakoj od tri kategorije imat će čast svoje vještine pilotiranja pokazati na svjetskom finalu u Salzburgu, koje će se održati od 8. do 9. svibnja ove godine u poznatom Hangaru-7.

Nakon proglašenja pobjednika, svi zajedno ćemo odletjeti u zagrebački klub Hangar na nezaboravni Red Bull Paper Wings after party.

PLAY THE GAME
NEXT EVENTS
Check-In
RESULTS
Longest Airtime
1
祺彦 何 (CHN)
14.53 SEC
2
Karol Gut (POL)
14.22 SEC
3
이정욱 서강대학교 (KOR)
14.19 SEC
Longest Distance
1
Giovanni Mamea (NZL)
59.00 M
2
Addison Asuchak (CAN)
57.70 M
3
Joshua Steward (NZL)
53.00 M
Aerobatics
1
Dragomir Roussev (BUL)
30.00 PT
2
Mauricio Gonzalez (MEX)
30.00 PT
3
Dennis George (IRL)
30.00 PT
Longest Airtime
1
Jovica Kozlica (CRO)
13.99 SEC
2
Pavao Frković (CRO)
9.87 SEC
3
Josip Medić (CRO)
9.19 SEC
Longest Distance
1
Jovica Kozlica (CRO)
35.00 M
2
Ivor Santak (CRO)
24.87 M
3
Domagoj Rukavina (CRO)
23.26 M
Aerobatics
1
Borna Barlović (CRO)
25.00 PT
2
Ivan Frković (CRO)
23.00 PT
3
Marin Grgurev (CRO)
20.00 PT